„Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez JC TRUCK Michał Kajszczarek zgodnie z Polityką Prywatności w celu obsługi mojego zapytania. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

  Firma

  JC TRUCK Michał Kajszczarek
  NIP: 775-238-51-18
  REGON: 100642847

  Adres

  Nowa Wieś 30a, 99-300 Kutno

  Telefon

  501 416 499

  E-mail

  biuro@swiatzestali.pl

  Godziny otwarcia

  poniedziałek - piątek: 8.00 - 17.00


  O nas

  Firma oferuje szereg usług w dziedzinie kompleksowej obróbki stali w zakresie cięcia laserowego CNC, gięcia CNC, obróbki skrawaniem CNC, spawania specjalistyczne MIG, TIG oraz produkcji najbardziej skomplikowanych produktów ze stali.

  Nowoczesny park maszynowy: laser CNC, prasa krawędziowa CNC, gilotyna, tokarka CNC, frezarka CNC, piła, spawarki wysokiej klasy, giętarka do rur, szlifierka, zgrzewarka do stali i inne, pozwalają nam na szeroki zakres usług ślusarskich na najwyższym poziomie.

  Posiadamy magazyn blach, co pozwala na szybkie wykonanie usługi. Realizujemy również zamówienia z materiału dostarczonego przez Klienta.

  Profesjonalny program komputerowy SolidWorks pozwala nam stworzyć projekty dostosowane do potrzeb i tym samym, realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

  Oferujemy wsparcie techniczne dla firm przemysłowych,szczególnie na działach utrzymania ruchu w strefie EX (strefa z materiałami łatwopalnymi) i przy produkcji tworzyw sztucznych

  Indywidualne podejście do każdego zlecenia, długoletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz jakość wykonania w oparciu o nowoczesny park maszynowy to nasze atuty.
  Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.
  Zapraszamy do zapoznania się z galerią przykładowych produktów wykonanych przez Swiatzestali.pl